Logo Yazılım Çözümleri Eğitim Danışmanlığı

Bir yazılım projesinin başarılı olabilmesi için elbette tercih edilen çözüm paketi ve projeyi yöneten danışman firma çok önemlidir. Fakat hepsinden daha da önemlisi çözüm paketini kullanacak olan kullanıcılardır. Kullanıcılar çözüm paketini nasıl kullanacaklarını bilmiyorsa ya da bilgileri kısıtlıysa, dünyanın en muhteşem çözümü ve projesi olsa dahi proje başarısız olmaya mahkumdur. Sonuçları ise işletme açısından büyük bir maliyet ve zaman kaybıdır.

Logo Yazılım Çözümleri konusunda hem proje hem de uygulamaya geçiş esnasında ve sonrasında verilen kullanıcı eğitimleri bu nedenle son derece kritik bir öneme sahiptir. Gereken eğitimleri almış kullanıcılarla hayata geçirilmiş yazılım projesi; işletmeye zaman ve esneklik kazandırarak işletme karlılığını arttıracaktır.

TLS Yazılım olarak bu nedenle Logo Yazılım Çözümleri Eğitim Danışmanlığı hizmetini projelerimizin temel yapı taşı olarak görmekteyiz. Kullanıcıların bilgi seviyeleri, ihtiyaçları ve işletmenin sahip olduğu çözüm paketiyle gerçekleştirmek istedikleri doğrultusunda eğitim içeriğini belirliyor ve uyguluyoruz.

Proje yönetimi ya da çözümün uygulama danışmanlığı bir Logo bayisi tarafından yapılmış olsa bile, Logo Yazılım Çözümleri Eğitim Danışmanlığı’ndaki TLS Yazılım disiplini ve yaklaşımıyla, işletmenin uygulanan çözümden en yüksek verimi almasını sağlıyoruz.

Eğitim hizmetlerimizden faydalanarak işletmenize zaman, esneklik ve kârlılık kazandırmak için bizimle iletişime geçin!