TLS Yazılım ve Danışmanlık Hakkında

TLS Yazılım ve Danışmanlık; 2010 yılından beri ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ve Kurumsal Yazılım Çözümleri eko sisteminde uzmanlaşan danışmanlar tarafından 2020 yılında kuruldu.

Hedefi, kuruluş aşamasından başlayan tüm yaşam döngülerinde iş ortaklarının kurumsal kimliklerini güçlendirmek ve kurumsal yazılım çözümlerinde uçtan uca hizmet sunarak dijitalleşme yolculuğunda iş ortaklarına rakipleri arasında fark attırmaktır.

Bu nedenle kısıtlı kaynaklarla kapasitesini zorlayan müşteri portföyü edinerek standart hizmet sunmaktansa, her bir iş ortağına A’dan Z’ye tüm iş süreçlerinde özelleştirilmiş hizmet sunmayı tercih etmektedir.

 

Özelleştirilmiş Dijital Pazarlama Strateji ve Hizmeti

Bir firmanın kuruluş aşamasında ya da kurumsallaşma sürecinde ihtiyaç duyabileceği kurumsal kimlik, web sitesi tasarımı, sosyal medya danışmanlığı vb gibi tüm dijital ajans hizmetlerini iş ortağına özel pazarlama stratejisiyle sunmaktadır.

ERP ile Sürdürülebilir Yaşam Döngüsü

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ve Kurumsal Yazılım Çözümleri konusundaki deneyimi ve titiz araştırmaları sonucunda TLS Yazılım Danışmanlık, herhangi bir firmanın en küçük ölçekten en büyük ölçeğe kadar ihtiyaç duyabileceği tüm kurumsal yazılımları sürdürülebilir yaşam döngüsünde tek bir ürünle sunan Logo Yazılım çözümlerini tercih etmiştir.

Logo Yazılım eko sistemi içerisindeki yaklaşık 850 bayi arasından hizmet kalitesi ve bütünleşik yaklaşımıyla sıyrılmayı başarmış ve bugün iş ortaklarına uçtan uca çözüm sunarak tercih edilen marka olmaya devam etmektedir. Bunun en büyük kanıtı da kuruluşundan bugüne kadar çalıştığı hiçbir iş ortağından fire vermemiş olmasıdır.